top of page
Můžete mě podpořit

Budu moc rád, pokud mě trochu finančně podpoříte. Opravuji počítače zdarma a kupuju si software i veškerou techniku ze svých vlastních úspor.

Kdyby mi někdo chtěl např. 10 nebo 20 korun poslat na můj účet číslo 4124244013 / 0800, budu mu moc vděčný. 

Snažím si teď vydělat na nový počítač a na moji vysněnou cestu do Londýna a zpět vlakem. Držte mi palce, snad se mi to povede.

Děkuji mnohokrát, 

Dominik PETR

Můj Příběh

Jsem Dominik a je mi 12 let. Od malička jsem chtěl opravovat počítače. První jsem začal opravovat babičce televizi. Potom jsem aktualizoval maminčin mobilní telefon. Jednou se správce počítačů ve škole dozvěděl, že to s technikou umím, tak jsem mu pomohl přeinstalovat operační systém Windows. A tak to šlo dál. A dnes bych chtěl pomoci i vám. 

 

Dokážu zrychlit počítač, nainstalovat či upgradovat operační systém či jakékoliv jiné programy, přeinstalovat set-top box a pomoci s nastavením televize nebo mobilního telefonu. Umím vše co se týká softwaru.

 

Rád pomůžu osobně komukoliv z Jeseníku, Krnova, Bruntálu, Šumperku, Opavy, Ostravy, Prahy a okolí - lidem i firmám. Nebo nadálku všem z jakýchkoliv jiných míst v ČR nebo na Slovensku. Můžete mi zavolat kdykoliv odpoledne po škole, o víkendech nebo třeba o prázdninách.

Požádejte mě o opravu

Zpráva byla odesána! Děkuji. Brzy se ozvu.

Moje ségra Sonicka.cz

Mám sestru Soničku, je jí 8 let, strašně ráda tančí a plete náramky. A protože ji mám rád ( no, i když se občas hádáme :), tak ji tady chci podpořit.

 

Podívejte se na její stránku Sonicka.cz a můžete si od ní nechat uplést náramek pro štěstí.

bottom of page