top of page
IMG_3700.jpg

Můj Příběh ...

Ahoj, 

jsem Dominik a je mi 12 let. Už od malička mě to táhlo k počítačům a cestování. Teda, nejdřív k cestování a pak až k počítačům :) Bydlím v Jeseníku a na ploše obrazovky mého notebooku mám zasněžený Praděd, což je tady v okolí naše nejvyšší hora. Rád jsem v lese, objevuju nové turistické trasy a skoro každý den se jdu podívat na nádraží. Vlaky totiž miluju a všude s něma už od 4 let sám jezdím. Nejraději do Ostravy nebo do Prahy, kde pak zase můžu jezdit v tramvaji :) 

 

A jak jsem se dostal k počítačům? Vždycky mě lákaly a zkoušel jsem na nich instalovat různé věci. První "zákazník" byla babička - začal jsem jí opravovat televizi. Potom jsem aktualizoval maminčin mobilní telefon. Jednou se správce počítačů ve škole dozvěděl, že to s technikou umím, tak jsem mu pomohl přeinstalovat operační systém Windows. A tak to šlo dál. Dnes pomáhám všem, kdo to potřebuje a snažím se moje rady psát i tady na mém webu v rubrice Rady a návody.

 

A co umím? Dokážu zrychlit počítač, nainstalovat či upgradovat operační systém či jakékoliv jiné programy, přeinstalovat set-top box a pomoci s nastavením televize nebo mobilního telefonu. Zaměřuju se na vše, co se týká softwaru.

 

Rád pomůžu osobně komukoliv z Jeseníku, Krnova, Bruntálu, Šumperku, Opavy, Prahy a okolí - lidem i firmám. Nebo nadálku všem z jakýchkoliv jiných míst v ČR nebo na Slovensku. Můžete mi zavolat kdykoliv odpoledne po škole, o víkendech nebo třeba o prázdninách.

IMG_0916.jpg
bottom of page