top of page

DOMINIKU, CO DĚLAT, KDYŽ...?

Jsem Dominik Petr, je mi 12 let a na svůj první počítač jsem si sám vydělal, když mi bylo 8. Od té doby dělám opravy počítačů, mobilních telefonů a televizí - vše, co se dá vyřešit prostřednictvím softwaru.

 

A protože se mě lidi často ptají, co mají dělat, když jim něco s počítačem nefunguje, rozhodl jsem se nejčastější rady sepsat do mojeho nového seriálu s názvem " DOMINIKU, CO DĚLAT, KDYŽ... ? "

 

Tak budu rád, když moje tipy někomu pomůžou.

Co dělat, když... počítač zamrzne?

Občas se stává, že počítač prostě přestane reagovat neboli zamrzne. Pojďme se podívat, jak se dá tento celkem běžný problém vyřešit ...

Video návod

BUDE PŘIDÁN

Textový návod

1/ Zkuste jako první stisknout kombinaci kláves CTRL+ALT+DEL na klávesnici.

image.png

2/ Poté podržte klávesu CTRL a současně klikněte na tlačítko vypnutí na obrazovce. Pokud nelze kliknout, mačkejte klávesu TAB opakovaně, dokud se nezvýrazní čtverec kolem tlačítka vypnutí, a poté stiskněte klávesu ENTER na klávesnici.

9ccf69_d32d8788aa53454da30a1c164.png

3/ Následně stiskněte klávesu TAB jednou a poté stiskněte ENTER na klávesnici.

erestart-fixed.jpg

POKUD TOTO NEZABERE:

Držte tlačítko ZAPNUTÍ/VYPNUTÍ na klávesnici stisknuté, dokud se počítač úplně nevypne. Poté by se měl počítač dát zapnout a měl by fungovat jako obvykle

A na závěr ...

Doufám, že vám tento můj průvodce pomohl. Pokud ano, budu moc rád, pokud mě třeba 10 nebo 20 korunou podpoříte. Pomůžete mi tak k nákupu zařízení, na kterém testuju nové věci a které je drahé. 

Můj účet u České spořitelny je: 41 24 24 40 13 / 0800

Strašně moc děkuji,

Dominik PETR

bottom of page